“Почуття відключилися”: боєць ЗСУ розповів, як збив ворожий винищувач зі старого ПЗРК

584

Військовий моряк України вражаюче ліквідував ворожий винищувач. Все за допомогою старого радянського ПЗРК “Ігла”.

Ще на другому курсі військовий Дмитро підписав контракт та став частиною екіпажу одного із суден Військово-Морських Сил ЗС України. З початку нападу Росії він став на захист своєї держави, передає АрміяInform.

“Або вони нас, або ми їх”

Дмитро розповів виданню, що під час виконання завдань у морі, судно повернулось до одного з пунктів базування. Почали завантажуватись. Проте згодом військові помітили 2 російські винищувачі-бомбардувальники Су-34, які випустили декілька ракет по місту та зникли.

Військовий зізнався, що одразу зрозумів – окупанти повернуться для нового удару. Вони повернулися, Дмитро одразу ж запустив ракету по одному зі зникаючих у хмарах літаку з ПЗРК “Ігла”. Вже після гучного звуку всі зрозуміли, що літак вдалося підбити.

“Тоді всі почуття в мене відключилися, голова була “холодною”, а руки робили все самі. Певно, завдяки постійним навчанням, а також інстинкту: або вони нас, або ми їх”,
сказав Дмитро.

“Головне – це український дух, який нас не зрадить. Тож, яка б у них не була зброя, перемога за нами”, – додав військовий моряк.

Дмитро збив літак за 40 мільйонів

Сучасний літак за 40 мільйонів доларів, яким так хвалилися окупанти, Дмитро знищив старим радянським ПЗРК “Ігла”, що коштує 60 – 80 тисяч доларів.

На думку військового моряка, окупанти не очікували такого результату. Збиттю літака зрадів увесь екіпаж судна, адже всі розуміли, що росіяни могли затопити і їх.

“Нас не бентежать їх “новітні” літаки, бо падають вони, як і всі інші – купою металобрухт”, – сказав військовий, що збив літак.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини