Дозволив відхід гарнізону з Авдіївки ціною життя: на фронті героїчно загинув Кирило Ульман

1103

Кирило Ульман – захисник України з Дніпра. Він – воїн протитанкового батальйону Третьої окремої штурмової бригади, котрий загинув під час виходу з Авдіївки.

Про те, що на війні проти Росії Кирило Ульман з позивним “Німець” загинув, повідомили у фейсбуці компанії з виробництва комбучі (напою, основою якого став чайний гриб) GODZYKI kombucha, заснованій героєм. Повідомлення про це з’явилося 17 лютого, – пише 24 канал.

Віддав своє життя задля відходу гарнізону

Відомо, що він загинув 15 лютого. У мирному житті Кирило Ульман “Німець” був підприємцем, а п’ять місяців тому оборонець одружився.

Загинув як герой, якби не він і його побратими, то хлопці б не змогли евакуюватися з Авдіївки. Він допоміг хлопцям вийти з котла, а сам не зміг вийти. Вся команда GODZYKI KOMBUCHA сумує та відчуває цю непоправну втрату. Бо навіть з початку війни, перебуваючи на передовій, він завжди був із нами, – зазначають у повідомленні.

Дар’я, дружина Кирила Ульмана, підтвердила загибель свого чоловіка Кирила. Вона написала про це на своїй сторінці в інстаграмі.

Прощавай, рідний. Ти дивовижний, ти знаєш! Але, щодня буду казати це вголос, щоб чув. Я підтримую твій вибір боронити нашу країну. Ти приклад! Ти захист побратимів! Дякую за те, що ти моя родина! І це залишиться зі мною. Тепер на руці дві обручки. Я кохаю тебе, – написала вона.

Побралися Кирило та Дар’я якихось п’ять місяців тому – 26 вересня 2023 року.

За словами сестри Дар’ї, Кирило був не лише прекрасною людиною, а й товаришем.

Ціною свого життя він дозволив відхід гарнізону та евакуацію. Просто хочу, щоб ви знали, що це була прекрасна людина і воїн, добрий товариш, підприємець, чарівний чоловік моєї Даші, – розповіла вона у дописі у мережі X.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини