Добровільно став на захист України: загинув військовий з Волині Олександр Смолярчук

568

Війна, яку Росія розпочала проти України, продовжує забирати життя найкращих синів та доньок нашої держави. Так, боротьба проти загарбників забрала життя військовослужбовця Олександра Смолярчука.

Український захисник поліг у бою в Куп’янську. Про втрату сповістили в Любомльській територіальній громаді, – пише 24 канал.

Що відомо про захисника України

Український військовий Олександр Смолярчук був мешканцем міста Любомль Волинської області. Раніше волинянин обіймав посаду начальника карного розшуку райвідділу поліції.

Відомо, що пішов до ЗСУ Олександр Смолярчук добровольцем.

Хоробрий воїн поліг 17 лютого в Куп’янську на Харківщині, мужньо виконавши свій військовий обов’язок, йдеться в повідомленні громади.

Загиблий захисник Олександр Смолярчук народився 1982 року. Він був начальником відділення організації охорони, патрульно-постової служби, розшуку та діяльності Військової служби правопорядку в гарнізонах Луцького зонального відділу Військової служби правопорядку військової частини А0583.

Саша від рядового строкової служби дійшов до начальника карного розшуку Любомильського райвідділу поліції, мав спеціальне звання майор. Звільнившись з лав поліції, присвятив себе родині. З початком повномасштабного вторгнення офіцерських посад для нього не знайшлось. Саша прийняв чоловіче рішення та добровільно пішов у ЗСУ на посаду сержанта, не розповідаючи байки про те, що це йому не личить, – розповів друг загиблого.

Друг захисника України наголосив, що Олександр був справжнім патріотом і високопрофесійним офіцером. Відомо, що у Героя залишилися батьки, дружина та діти.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини