17 років тому львів’янка Руслана здобула першу перемогу України на “Євробаченні”

1683

16 травня 2004 року українська співачка Руслана Лижичко перемогла у 49-му пісенному конкурсі “Євробачення”, що проходив у Стамбулі.

Готуючись до участі в конкурсі “Євробачення-2004”, PR-група Руслани дуже ретельно підійшла до цього, передає “Еспресо.Захід“.

Вони вивчали своїх конкурентів, проводили спеціальні рекламні тури, а під час самого конкурсу на пресконференціях Руслани усі присутні могли дегустувати українську горілку і сало. До того ж, Руслана вчила журналістів грати на трембіті. Тому ще до самого фіналу, який відбувся 15 травня (завершився пізно вночі 16 травня), Руслана була фавориткою журналістів, адже кардинально відрізнялася від всіх інших своїм “диким шоу”. Телекоментатор британської студії ВВС назвав Руслану “принцесою-воїном”.

Завдяки перемозі Руслани, наступний ювілейний 50-й конкурс “Євробачення” відбувся саме в Києві.

З нагоди річниці, Руслана Лижичко у Facebook написала, що “Дикі Танці”, будучи до глибини автентично українськими, стали рідними ледь не для пів світу, зробивши цей біт популярним назавжди.

“Сьогодні річниця першої перемоги України на Євробаченні… 17 років тому в Стамбулі прозвучала фраза: «The Winner is Ukraine» – фраза, яка змінила життя багатьох з нас. Натхнення енергії і драйву. Це було злиття часів. І ми зробили те, що на той момент здавалося неможливим”, – написала співачка.

Додамо, що Руслана Лижичко народилася у Львові. Вона почесна громадянка Львова Також співачка була народною депутаткою України 5-го скликання.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини