Звільнeний дирeктoр шкoли на Львівщині пoдaв дo сyдy, бo нe хoчe вaкцинyвaтися

957

Директор Турківської загальноосвітньої школи, колишній міський голова Турки Геннадій Когут хоче довести у суді, що вакцинація від коронавірусу – добровільна, а не примусова. І прокоментував телевізійний сюжет про нього.

Про це Геннадій Когут написав у ФБ (орфографію збережено), пише Dailylviv.com. Нагадаємо, що з 18 листопада директор Турківського ЗЗСО Геннадій Когут відсторонений від роботи з причини невакцинування від коронавірусу. А 22 листопада він подав позов до Турківського районного суду з вимогою скасувати наказ про його відсторонення з посади через відсутність вакцинації. Також директор школи вимагає отримати відшкодування. Представляти інтереси позивача в суді буде його донька Марина.

“Вже призначили дату підготовчого засідання по відстороненню від посади директора школи за відмову від участі у клінічних випробуваннях лікарських препаратів – 11 січня 2022 року, – пише Геннадій Когут. – Переглянув відео і перечитав матеріал від львівського суспільного телебачення. Не можу сказати про них, що це зовсім чесні журналісти, скоріше не зовсім чесні. Коли вони вам говорять, що їх цікавить ваша думка, це не зовсім правда, вони вашу думку знають, їх цікавить як цю думку подати так, щоб вона прозвучала таким чином, як їм треба. Для цього існує чарівне слово “МОНТАЖ”.

Проаналізую що вирізали, що з чим зліпили, щоб вийшло те, що вийшло.

Спочатку я висловив думку, що Україна – це правова держава і завдання вчителя не тільки вчити молодь, але й виховувати її у любові до України, повазі до Конституції України, дотримуванні законів, відстоюванні своїх прав бути вільними людьми у вільній країні і що вчитель повинен вчити своїм прикладом – це вирізали.

Далі я сказав, що порушили мої конституційні права і що відбувається підміна понять і певна маніпуляція – оскільки всюди озвучено, що в Україні добровільна вакцинація – це залишили. Дальше пояснив свою думку – зачитав назву Наказу МОЗ від 06.11.2021 року №2164 “Про проведення клінічного випробування та затвердження суттєвих поправок до протоколів клінічних випробувань лікарських засобів, призначених для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню. локалізацію та ліквідацію короновірусної хвороби (covid – 19)”. Звернув увагу на те, що у додатках вказано, що йде лише третя стадія з чотирьох клінічного випробування медичних препаратів, які містять наночастинки, ГМО і т.д. і що це випробування подвійно сліпе (ні лікар, ні пацієнт не знає які будуть наслідки) і тому ст.12 “Закону України про захист населення від інфекційних хвороб” не може бути використана, оскільки будь – який медичний експеримент над людьми можливий тільки з їх згоди. Крім того пояснив їм, що порушена ст.28 Конституції України, у якій зазначено, що жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам. Порушено багато інших статей, міжнародних конвенцій і законів – все це було вирізано .

Залишили мої слова про те, що це питання треба перевести з політичної площини у медичну, без будь – яких дискримінацій і обмеженнях у правах, щоб не було так, що для одних вакцинація обов’язкова, а для інших ні… – на цьому завершили і подальші слова про порушення міжнародних норм і т.д. уже не вставляли. У результаті вийшло так, що подзвонив родич зі Львова і каже, що дивився передачу і радий, що я кажу, що вакцинувати треба всіх))). Прийшлося трохи прояснити позицію.

Проте, дякую цим журналістам, бо їх публікація привернула увагу багатьох людей і я отримав несподівано велику підтримку від невідомих мені людей із побажаннями перемоги у судах, за що всім щиро вдячний. Дякую і тим, хто не підтримав – ми на те і є правовою державою, щоб кожен міг мати свою думку, свою позицію і її відстоювати. Не хочу і не можу дякувати тільки тим, хто опускається до образ і хамства – це лиш свідчить про певний рівень культури, чи її відсутність, або ж наявність якоїсь мотивації.

Дуже би хотілося, щоби ми не дозволили одурити себе і приспати красивими гаслами про порятунок світу, втрачаючи крок за кроком свої права Вільної Людини, які даровані нам Творцем від народження і гарантовані Конституцією, яка писалася кров’ю Героїв різних часів боротьби за незалежність. Клінічні випробування (чи вакцинація) тривають і нам потрібна витримка, мудрість і сила щоб не стати ворогами один для одного. Бажаю всім міцного здоров’я! Ще раз дякую всім за підтримку і розуміння!”

Геннадія Когута призначили на посаду директора школи у 2007 році. А у листопаді 2015 року його за підтримки партії “Воля” обрали міським головою Турки. З 1 грудня 2020 Когут повернуся на посаду директора школи. У цій школі від роботи через відсутність щеплення від коронавірусу відсторонили трьох працівників: директора, вчительку групи продовженого дня, прибиральника. Решта вчителів і технічних працівників тут вакциновані.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини