Зірка “Дракули” та “Гобіта” Люк Еванс записав надихаюче звернення до українців: ви наші брати й сестри

912

Популярний валлійський актор і співак, який здобув широку популярність завдяки ролі лучника Барда у другій і третій частині трилогії Пітера Джексона “Гобіт”, а також фільмам “Дракула”, “Красуня і чудовисько” та багатьом іншим, Люк Еванс записав надихаюче звернення до українського народу. У своїй зворушливій та потужній промові він запевнив, що підтримував і буде підтримувати українців, які борються за свою незалежність, зіткнувшись із “жахливою та безглуздою” війною.

Еванс із перших днів широкомасштабного вторгнення демонструє свою солідарність із українським народом. Його звернення, яке було оприлюднено в Telegram-каналі фандрейзингової платформи United24, стало ще одним підтвердженням цього, – пише OBOZREVATEL 

“З болем і відчаєм я спостерігав за тим, що вам усім довелося пережити минулого року. Ви наші брати й сестри. І хоча я далеко, я хочу, аби ви знали, що я підтримую всіх вас. Я, так само як і ви, хочу, щоб ця жахлива і безглузда війна закінчилася. Ви не самі. Ми про вас не забули. Світ про вас не забув. І всі ми стоїмо пліч-о-пліч – з надією, що цьому настане кінець”, – почав актор.

Зірка ''Дракули'' та ''Гобіта'' Люк Еванс записав надихаюче звернення до українців: ви наші брати й сестри. Відео

Зірка подякував українцям за демонстрацію усьому світу справжньої сили, єдності та солідарності.

Еванс додав: “Я не можу уявити, як це – мусити покидати свій дім, посеред зими, з речами за спиною, з дітьми та домашніми тваринами. Це крає мені серце. Будь ласка, тримайтесь і знайте, що ми поруч, і молимося, щоб це закінчилося. Сили вам і любові”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини