В уряді Німеччини заявили про готовність арештувати Путіна: окупанти готуються йти “на Берлін”

413

Німеччина готова арештувати Владіміра Путіна, якщо він опиниться на її території. У Росії вже відреагували на цю заяву. Окупанти навіть пригрозили “піти на Берлін”.

У Німеччині готові заарештувати президента Росії. Про це заявив міністр юстиції ФРН Марко Бушманн, передає 24 канал.

Німецький міністр наголосив, що його держава не буде відмовлятися від своїх зобов’язань і виконає ордер.

Я чекаю, що Міжнародний кримінальний суд скоро звернеться до Інтерполу та держав-учасниць і попросить їх про примусове виконання. Тоді Німеччина буде зобов’язана заарештувати президента Путіна, якщо він потрапить на територію Німеччини, і передати його МКС, – наголосив Бушманн.

Реакція російських загарбників

Окупанти вже відреагували на заяву міністра юстиції Бушманна. Зокрема, так званий заступник міністра інформації псевдореспубліки “ДНР” Данило Безсонов погрожує захопити Німеччину.

Отже, якщо нашому президенту (Путіну – 24 Канал) потрібно буде відвідати Німеччину, то спочатку її землю ступить нога російського солдата, – цинічно написав Безсонов.

Журналіст Денис Казанський зауважив: “Так, люди, які рік не можуть Мар’їнку та Авдіївку взяти, погрожують відправити російських солдатів на Берлін”.

Згодом стало відомо, що голова слідчого комітету Росії Бастрикін доручив дати правову оцінку заявам міністра юстиції Німеччини. Звичайно ж, окупанти, вкотре назвали рішення Міжнародного кримінального суду “незаконним”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини