Жителів Енергодара просять залишити місто

1637

Ситуація на Запорізькій АЕС може вийти з-під контролю у будь-який момент, тому жителям прилеглого Енергодара радять виїхати з міста.

Жителів Енергодара просять залишити місто через можливу загрозу від Запорізької АЕС.

Про це заявив перший заступник міського голови Енергодара Іван Самойдюк у коментарі проєкту Радіо Свобода “Новини Приазов’я”, – пише ТСН.

“Нічого не міняється за весь рік окупації, який вони (російські військові – ред.) знаходяться там. На предмет того, можуть чи не можуть вони погрожувати аварією на ЗАЕС? Звичайно, відвертих погроз немає, але те, як експлуатується станція, через те, що там зроблені склади техніки, боєприпасів – на території станції, то, зрозуміло, що ситуація в будь-який час може вийти з-під контролю і бути критичною”, – сказав Самойдюк.

Відтак, жителів Енергодару просять залишити місто і територію навколо міста. Тим, хто не може зробити цього зараз, радять, якщо є транспорт, тримати його повністю заправленим з усіма тривожними валізами, зібраними документами, коштовними речами та іншими засобами першої необхідності.

“Тому що, якщо ситуація вийде з-під контролю, то можемо розраховувати, що вони (окупанти – ред.) будуть зобов’язані та змушені дати “коридори” для виїзду населення з такої території”, – додав заступник міського голови Енергодару.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини