Допомагав підривати колаборантів: під Бахмутом загинув херсонець Сергій Зелінський

1146

На війні з російськими окупантам загинув український воїн Сергій Зелінський. Військовий загинув 4 червня під Бахмутом на Донеччині.

Про це пише 24  канал, посилаючись на Віталій Лелюк

Про загибель Сергія Зелінського написав його друг та колега Віталій Лелюк. Захисник був уродженцем села Кізомис Херсонської області.

У воїна залишилося двоє діток

Прощання з воїном відбудеться у середу, 7 червня. З українським бійцем будуть прощатися у Хмельницькому у Свято-Георгіївському Храмі.

Зелінського поховають у Хмельницькому у четвер, 8 червня. Небайдужі можуть допомогти родині воїна. Віталій Лелюк додав номер картки сестри воїна Олени – 4149 6293 5554 9213.

У захисника України залишилося двоє дітей – син дошкільного віку та дочка-школярка. Також у військового залишилися дружина та хвора мати.

Як Зелінський допомагав знищувати колаборантів

Віталій Лелюк у коментарі Суспільному розповів, що Зелінський допомагав знищувати колаборантів. Під час окупації Херсона воїн співпрацював з СБУ.

“Все на ньому трималося. І батьки із сестрою, і дітки з жінкою. Сергій був в окупації в Херсоні. Був у підпіллі. Співпрацював із нашою СБУ. Я на жаль не знаю всієї інформації, але за його участю підривалися наші колаборанти. Сергій виробляв вибухівку, брав активну участь, за ним стежили в Херсоні”, – розповів чоловік.

Сергій Зелінський поїхав з окупації та вступив до лав ССО. Воїн також був волонтером та головою громадської організації учасників АТО Білозерського району.

Він у 2018 році разом із ветеранами АТО Віталієм Лелюком та Віктором Олексієнком заснував у Херсоні піцерію Sale e pepe. 80% її робітників – колишні військові АТО.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини