“Зграя гієн”: Оксана Байрак заступилася за шанувальницю Путіна Сніжану Єгорову

898

Відома режисерка опублікувала пост, в якому висловила підтримку українській акторці та телеведучій, яка зганьбилася через свою громадянську позицію.

Оксана Байрак реакцію Мережі на пост Сніжани Єгорової називає “божевіллям”. На думку сценаристки, на її колегу накинулися надаремно, передає Сьогодні.

У своєму Instagram-пості Оксана підкреслює, що Сніжана Єгорова абсолютно розсудлива людина:

Ви так загрузли в хворобливих упередженнях, так культивуєте одіозне божевілля, що розсудлива людина лякає вас, як схиблена. Ps. Снєжа, люблю тебе! Ти – найкраща мама на світі!

Космічна! Безмірно любляча! Розсудлива! А зграя гієн… До речі, мінімальне уточнення – дослідники виявили, що гієни позначають свій соціальний статус за допомогою характерних звуків, що нагадують сміх чи хихотіння, які вони видають зазвичай у бійках за здобич… Так ось, нехай вони гавкають, хихочуть у своєму бажанні вхопити себе ж за облізлі хвости, все своє нікчемне життя. Точніше, існування… Безмежно шкода тільки, що своєю здобиччю вони вибрали Стаську… Усім – миру та добра.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от байрак оксана (@ksanabayrak)

Звісно, така заява Оксани Байрак не залишилася непоміченою. Кінодіячці написали багато різних коментарів, а ще вона показала вибрані повідомлення в “директі”.

Наприклад, їй рекомендують виїхати до Росії і “не засмічувати своєю “творчістю” Україну”.

Байрак поспішила виправдатися, написавши в сториз, що вона підтримала Єгорову “як мати”, додавши, що “нічого сюди вносити політичне підґрунтя”.

Нагадаємо, що Сніжана Єгорова відкрито підтримала Володимира Путіна на тлі повідомлень про можливий повномасштабний наступ Росії.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини