Зеленський заявив, що Київ розгляне можливість розриву дипломатичних відносин із РФ

1275

Влада України розгляне можливість розриву дипломатичних відносин із Російською Федерацією. Днями цим взаєминам виповнилося 30 років.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції за результатами переговорів із президентом Естонії Аларом Карісом, яка транслювалася у Facebook ОП. За словами глави держави, йому надійшов запит від Міністерства закордонних справ із пропозицією розглянути питання розриву українсько-російських дипвідносин, – пише Оbozrevatel.

“Я зараз відразу після нашої пресконференції дивитимуся й опрацьовуватиму це питання, і не тільки це питання, а наші дієві кроки щодо ескалації з боку РФ”, – пообіцяв Зеленський.

Уже з’явилася реакція Кремля на заяву українського президента. Прессекретар голови РФ Дмитро Пєсков заявив, що розрив дипвідносин з Україною вкрай небажаний, оскільки це “зробить відносини двох країн та народів ще складнішими”.

Дипломатичні відносини між Росією та Україною було встановлено 14 лютого 1992 року. Незважаючи на відверто антиукраїнську політику Москви та окупацію територій нашої країни, дипвідносини зберігаються на рівні тимчасових повірених.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини