Зеленський підписав закон про введення “податку для Google” в Україні

1546

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про введення податку на додану вартість для іноземних компаній, що надають електронні послуги в Україні. Серед них Google, Facebook, Viber та інші.

Це дозволить збільшити надходження доходів до державного бюджету від ПДВ. Про це йдеться на сайті Офісу президента, – пише Оbozrevatel.

Так, іноземні компанії, які поставляють українцям електронні послуги, будуть зобов’язані зареєструватися платниками податку на додану вартість за спрощеною процедурою через спеціальний електронний сервіс, якщо загальна сума від здійснення відповідних операцій перевищує 1 млн грн на рік.

Згідно з документом, від сплати ПДВ звільняються операції з поставки послуг з дистанційного навчання через інтернет, якщо ця мережа використовується виключно як засіб комунікації між викладачем і слухачем.

Також від податку звільнено операції з постачання освітніх послуг шляхом доступу до публічних освітніх, наукових та інформаційних ресурсів у мережі.

До речі, з 1 січня 2022 року скасовується ПДВ при оплаті українськими компаніями послуг з виробництва або розповсюдження реклами за кордоном.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини