Зеленський купив ще одну квартиру в новому будинку вдові гірника

1338

Президент Володимир Зеленський, як і обіцяв, за свій рахунок купив нове житло для сім’ї шахтаря Михайла Павлика. Тепер у сім’ї цілих дві квартири, повідомляє 24 канал.

У Михайла Павлика залишилися дружина і троє дітей: двоє хлопчиків-підлітків і 8-річна донька.

Відомо, що сім’я 15 років прожила в кімнаті гуртожитку, а після знімала квартиру. Вже на наступний день після трагедії на шахті “Лісова” на Львівщині Володимир Зеленський пообіцяв особисто купити родині власне житло. Це сталося під час перепалки з журналісткою телеканалу “Прямий”, підконтрольного екс-президенту Петру Порошенку.

Через три тижні після трагедії, журналісти 24 каналу поїхали до Червонограду, де проживає родина Павликів. І знайшли одразу дві нові квартири. Два тижні тому велику двокімнатну квартиру в новому шестиповерховому будинку для сім’ї Павликів придбав президент.

24 серпня на День незалежності тут повинні справляти новосілля. Зараз в квартирі йде ремонт, але Антоніна та її троє дітей зможуть заїхати сюди вже в кінці літа.

Як розповів виконуючий обов’язки голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, нова квартира площею трохи більше 90 квадратних метрів знаходиться на п’ятому поверсі. А ось в Адміністрації Президента історію з житлом для сім’ї загиблого гірника коментують неохоче.

“Президент ніде про це не говорив, і не збирався цього робити. Він пообіцяв родині, він це зробив і все. На відміну від деяких телеканалів, які квартиру купували у прямому ефірі”, – сказав заступник глави АП Кирило Тимошенко.

А ось у цьому будинку на вулиці Сокальській у Червонограді придбав квартиру для сім’ї той же телеканал “Прямий”. Її дійсно “розрекламували” прямо в прямому ефірі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини