“Зеленському слід вийти з “теплої ванни”: статистика щодо COVID-19 не відповідає реальній ситуації в країні” — Порошенко

985

Офіційна статистика щодо коронавірусної хвороби не відповідає реальній ситуації в країні.

Про це сказав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, передає Прямий.

Він зауважив, що в Україні в останні дні різко впала кількість тестувань.

“От подивіться на статистику, останню доступну статистику, яка у нас була, вони мають там декілька тисяч захворілих. Але подивіться, скільки тестів зроблено в цей день. 12 тисяч тестів. То я вам пораджу: ви наступного разу робіть 1000 тестів. Ви отримаєте 500 захворілих – і виходьте з відосиками про те, що у вас уже подоланий коронавірус”, – сказав Порошенко.

“Ти береш цю статистику, а потім береш свій телефон. Кожен день як мінімум 20-30 людей звертаються по негайну допомогу, бо вони не можуть госпіталізуватися. В них немає ліжка з киснем, доступу до лікаря, є проблеми з проведенням тестування, вони не мають врешті-решт грошей, щоб забезпечити собі лікування”, – зауважив п’ятий президент.

Він також наголосив, що Володимиру Зеленському слід вийти “з теплої ванни”.

“Я думаю, може ми в якихось різних країнах живемо? Ми, навколо оточені людським горем, – і вони, які святкують перемогу то над Росією, то над коронавірусом, то над Порошенком”, – резюмував лідер “Європейської Солідарності”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини