Зеленського закликали присвоїти професорці Голубовській звання Героя України

544

На сайті президента України у четвер, 3 червня, з’явилася петиція про присвоєння докторці медичних наук, професорці Ользі Голубовській почесного звання Героя України.

Як зазначено у петиції, Голубовська є “одним із найбільш авторитетних лікарів не лише для медичної спільноти, а й для кожного громадянина нашої держави, особливо у період пандемії COVID-19”. Автором звернення до президента став Геннадій Маркевич, передає Обозреватель.

“Цілодобово перебуваючи на передовій цієї боротьби, О.А.Голубовська своєю професійністю, життєвим досвідом, науково-педагогічним талантом та людською мудрістю довела суспільству свій неперевершений патріотизм та дійсно державотворчу позицію на благо розвитку нашої України”, – сказано у петиції.

Завдяки Голубовській Україна має достойну інфекційну службу, насичену висококваліфікованими лікарськими та медсестринськими кадрами, розроблені та затверджені клінічні протоколи лікування та методики, навчені тисячі спеціалістів методам лікування від коронавірусної інфекції, зазначено у тексті.

“Заслуги професорки Голубовської О.А. перед державою та українцями можна продовжувати перераховувати, але ми переконані, що в нашій країні немає жодної людини, яка б не знала її ім’я. Адже саме завдяки їй на сьогодні ми маємо врятування та збереження життя до сотень тисяч українців. Враховуючи вищезгадане, вносимо клопотання про присвоєння доктору медичних наук, професорці Голубовській Ользі Анатоліївні почесного звання Герой України”, – йдеться у петиції.

Додамо, що Ольга Голубовська – одна з найіменитіших представниць галузі охорони здоров’я, провідна інфекціоністка і одна з авторів українських протоколів лікування COVID-19. Вона також консультувала президента України Володимира Зеленського, коли той захворів на коронавірус.