Збірна України здолала суперників із рахунком 2-1

3891

У другому турі збірна України у матчі проти збірної Північної Македонії здолала суперника із рахунком 2-1

У першому таймі відзначилися Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук. Хлопці змогли реалізувати моменти і забили два прекрасних голи.

Изображение

На початку другого тайму з точки пробив Аліоскі і не переграв українського голкіпера – Бущана, але півзахисник суперників на добиванні вразив м’ячем у ворота.

Станом на 57 хвилину рахунок в матчі був 2:1 на нашу користь.

На 70-й хвилини Андрій Шевченко зробив подвійну заміну: замість Андрія Ярмоленка вийшов Віктор Циганков, а Романа Яремчука замінив Артем Бєсєдін.

Изображение

На 78 хвилині відбулася ще одна заміна у збірної України на поле вийшов Сергій Сидорчук замість Миколи Шапаренка.

Суперники також зробили три заміни у другому таймі.

На додатковому часі Андрій Шевченко зробив ще одну заміну і замість Руслана Маліновського на поле вийшов Едуард Соболь.

Голи: Ярмоленко (29), Яремчук (34), Аліоскі (57)

Україна: Бущан, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв, Степаненко, Малиновський, Зінченко, Шапаренко, Ярмоленко, Яремчук.

Північна Македонія: Дімітріескі, Рістовскі, Муслім, Велковскі, Аліоскі, Спировски, Адемі, Ніколов, Барді, Елмас, Пандєв.