Затриманому після акції на підтримку Стерненка ветерану війни на Донбасі оголосили підозру

1177

Затриманому після акції під Офісом президента України Владу Сорду оголосили підозру в хуліганстві із використанням зброї.

Про це повідомляє Суспільне.

За словами адвоката підозрюваного Дмитра Мазурка, його підзахисного затримали о 21:35 20 березня, і, відповідно до Кримінального процесуального кодексу України, протягом доби, тобто до 21:35 21 березня, йому мали вручити підозру

“Я весь день чекав на виклик слідчого. Від журналістів, від колег я дізнався, що поліція повідомила про вручення підозри, і зараз питання розглядається судом. На жаль, слідчий був цілий день не на зв’язку. Тільки під вечір вдалося з ним зідзвонитися”, – розповів Мазурок.

Мазурок додав, що підозра була вручена без його присутності, що є порушенням закону. Також адвокат повідомив, що справу Сорда, швидше за все, розглянуть у другій половині 22 березня або вранці 23 березня у Печерському районному суді Києва.

Ветерану АТО-ООС інкримінують хуліганство з використанням зброї. Захист клопотатиме про поміщення його під домашній арешт.

21 березня стало відомо, що відносно затриманого на Банковій Влада Сорда слідчим відділом Печерського райуправління поліції розпочато кримінальне провадження.