“Закривати очі на такі речі неможливо”: Олександр Ткаченко прокоментував концерти під час карантину

301

Міністерство підтримує діалог з музичними індустріями щодо проведення заходів під час карантину.

Міністр культури Олександр Ткаченко обурений порушеннями карантинних обмежень під час масових заходів, зокрема концертів.

Про це він сказав в ефірі Сніданку з 1+1.

За його словами, міністерство підтримує діалог з музичними індустріями щодо проведення заходів під час карантину. Зокрема, музичні продюсери зауважували, що потрібно дотримуватися норм і дозволів.

“Була дискусія стосовно відповідальності та меж, де, власне, закінчується відповідальність артистів і організаторів концертів, а де починається відповідальність глядачів. Дискусія стосувалася того, що на таких концертах, як у Харкові (йдеться про виступ Олі Полякової, на якому відвідувачі були без масок і не дотримувалися дистанції. — Ред.), дотриматися вимог карантину надзвичайно важко”, — каже очільник Міністерства культури.

За словами Ткаченка, у нього багато питань і до організаторів, і до артистів, які зовсім не зважають на обмеження.

“Вони наражають на небезпеку себе, глядачів і дискредитують ті заходи, які ми намагаємося робити, аби зберегти культуру під час коронавірусу. Закривати очі на такі речі неможливо. Люди, які приходять до театру, кіно чи філармонії, дотримуються тих вимог, яких від них вимагають оргаінзатори. Це розсадка у шахматному порядку, дистанція півтора метри, перебування у масках. Тому жодних нарікань до театрів, філармоній чи кінотеатрів немає, бо вони законослухняні. Якщо ніхто не вимагає, то…”, — наголосив міністр культури.

Як повідомлялося, поліція відкрила кримінальне провадження після концерту Ольги Полякової у Харкові через порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам. Співачка Оля Полякова виступала у сквері Сафарова. За приблизними підрахунками копів, там зібралось близько двох тисяч глядачів. Вони стояли без масок, не дотримуючись соціальної дистанції — майже упритул один до одного.