“З міркувань безпеки”: глава військової прокуратури Дніпра придбав BMW X5 за понад 3 мільйони

603

Керівник Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Дмитро Лавріненко придбав BMW X5 2022 року випуску. Як він пояснив, автівка за понад 3 мільйони гривень йому потрібна “з міркувань безпеки”.

Лавріненко придбав новий автомобіль у вересні 2023 року. Згідно з декларацією, на придбання BMW X5 він витратив 3,23 мільйона гривень, – пише 24 канал

Купив авто, щоб у разі небезпеки вивести сім’ю

Керівник Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Лавріненко придбав автівку 15 вересня 2023 року. Як повідомили журналісти, урядовець купив позашляховик у приватного підприємства “Талісман”. До слова, у цього підприємства представники держорганів нерідко купують собі нові автомобілі.

Оскільки на придбання BMW X5 Лавріненко витратив понад 3,2 мільйона гривень, то журналісти вирішили поцікавитися, звідки у посадовця кошти на такий дорогий автомобіль. У відповідь керівник прокуратури заявив, що взяв кредит на 5 років. Частину коштів, а саме 1,8 мільйона гривень, Лавріненко вніс одразу, а іншу частину суми – взяв у кредит.

Придбання саме такого транспортного засобу здійснено з міркувань безпеки та забезпечення надійного підходу до можливого врятування життя дружини та малолітніх дітей Лавріненка під час повномасштабної війни, які вже залишили власну домівку на території Донецької області, – пояснив Лавріненко.

До слова, у 2022 році Лавріненко задекларував 55,7 тисячі доларів та 270 тисяч гривень.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини