Мрії повинні здійснюватися: як поліцейські Івано-Франківська мило виконали бажання хлопчика

324

Маленькому Денису з Івано-Франківська попри юний вік довелося перенести багато випробувань. Хлопець мужньо їх приймає та мріє стати поліцейським, тож захисники правопорядку вирішили зробити йому особливий подарунок на День народження.

Про це пише 24 канал

Особливий День народження

Денису 13 років, йому довелося пройти через багато операцій та важких реабілітацій. Однак кожного дня він хоробро долає усі виклики та доводить – навіть найменші українці дуже мужні.

Найзаповітніша мрія хлопчика – стати поліцейським. Кілька років тому він познайомився з прикарпатськими правоохоронцями, і з того часу вони стали міцними друзями.

Працівники ювенальної превенції відвідують Дениса та допомагають матері. А коли нещодавно хлопець святкував День народження, то отримав особливий подарунок.

Коли Денис проходив чергове лікування перед іменинами, поліцейські завітали до нього солодощами, іграшками та подарунками.

3 роки тому ми замовили йому форму, привітали з Днем народження. Це було перше наше знайомство. Відтоді ми завжди на зв’язку, будь-які потреби ми намагаємось вирішити та підтримати дитину, – розповіли правоохоронці.

Хлопчик колекціонує військові шеврони та мрія про військову форму, тому отримав на День народження особливий подарунок – форму та шеврони. Радості хлопчика не було меж, адже він дуже довго мріяв про ці речі.

Щасливий Денис вирушив додому разом з поліцейськими у їхній машині, після чого почастував їх святковим тортом.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини