З Instagram зникли акаунти дітей-блогерів, які заявляли, що між ними “роман”

731

Із соцмережі Instagram зникли акаунти дітей-блогерів – восьмирічної Мілани Маханець і 13-річного Паші Пая, які заявляли, що між ними був “роман”.

У Маханець було понад 500 тис. підписників, у Пая – більше ніж  50 тис, повідомляє інтернет-видання Гордон

Зараз під час переходу на акаунт дівчинки з’являється повідомлення, що він недоступний. Таке саме повідомлення з’являється, якщо перейти на акаунт підлітка.

Поки невідомо, акаунти видалили самі діти чи адміністрація соцмережі.

Раніше акаунти дітей зникли із соцмережі Likee.

Маханець і Пай у соцмережах публікували пости з фотографіями, де заявляли, що вони – пара. 14 березня Маханець написала в Instagram, що вони із 13-річним хлопчиком беруть участь у челенджі “24 години в ланцюгах”. У Stories блогери повідомили, що у них роман. “Фокус” пише, що вони викладали фотографії, на яких чистять зуби перед сном, цілуються і сплять разом.

Після того як історія дітей стала резонансною, на неї звернув увагу Кулеба. Він 15 березня звернувся до правоохоронних органів через фотографії і відео, які публікують діти.

16 березня поліція відкрила кримінальне провадження про поширення порнографії щодо публікацій у соцмережах фотографій дітей. Матір дівчинки Дар’ю Маханець викликали на допит. Жінка заявила, що її дочка не живе із 13-річним підлітком. За словами Маханець, надалі вона збирається звертатися в кіберполіцію, щоб там “вжили заходів проти тих, хто публікував негативну і непідтверджену інформацію”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини