У Києві галерея захотіла викупити розмальовані двері Офісу президента

1284

Художня галерея з Києва вирішила викупити двері Офісу президента, які було розмальовано під час акції 20 березня на Банковій, що переросла в погроми.

Опісля “арт-об’єкт” планують вигідно реалізувати на аукціоні. На цей факт звернула увагу адвокатка родичів героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська у Facebook, опублікувавши документ, повідомляє Обозреватель

Йдеться про запит, який представники галереї (ГО “Речовий доказ”) і фестивалю Senka направили на адресу Офісу глави держави. У ньому вони пропонують придбати розмальовані двері за ціною на 10 % вище, ніж коштують нові.

“Тут деякі думають, що це жарт. Але ні. Все серйозно… Всі ризики, пов’язані з аукціоном несе галерея. Для ОП це просто варіант продати ці двері дорожче за нові – чудова економія бюджетних грошей. ОП вважає, що це шваль. Художня галерея – що це арт-об’єкт і готова за нього заплатити. Який з цих варіантів вигідніший для бюджету? Хто має ефективно управляти публічними фінансами?” – поцікавилася Закревська.

Документ

Зауважимо: ще 26 березня на Facebook-сторінці Senka сповістили, що про “дивовижну пропозицію”. Зокрема, що на їхній платформі, ймовірно, буде представлено “унікальний витвір стрит-арту та акционізму” – двері Офісу президента.

“Оскільки суспільний інтерес до цього об’єкту не вщухає: двері експонуються в телеефірах, їх зображення розтиражовано в ЗМІ, вони набули статусу історичного та художнього артефакту. Ми впевнені, що відкритий аукціон дозволить реалізувати твір значно вище його номінальної вартості”, – йшлося у пості.

Скриншот посту

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини