З’явилися нові правила адаптивного карантину, які почнуть діяти з 1 серпня

1202

1 серпня з’являться нові правила адаптивного карантину.

В Уряді повідомили, що залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони поділять на зелену, жовту, помаранчеву і червону зони, – пише Газета.юа.

Зелена зона передбачає перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах. Дозволяється проведення масових заходів з не більше однією людиною на 5 кв. м. Кінотеатри можуть працювати із заповненістю на 50%. Перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

У жовтій зоні додатково забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

У помаранчевій зоні забороняється діяльність закладів розміщення, окрім готелів, робота спортзалів фітнес-центрів, закладів культури, діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час. Забороняються планові госпіталізації в лікарнях. Прийом нових змін в дитячі табори забороняється. Обмеження для масових заходів – одна людина на 20 кв. м та не більше 100 людей.

У червоній зоні забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

“Показник динаміки зростання випадків інфікування Covid-19 застосовується у разі реєстрації більше восьми випадків на 100 тис. населення сумарно за останні сім днів. Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону”, – йдеться в повідомленні.

Зміна 5 днів одного із визначених показників зробить можливим перехід регіону з однієї в іншу зону.