Визначився другий клуб, який достроково вилетів з УПЛ за підсумками поточного сезону

416

Харківський “Металіст” залишає елітний дивізіон чемпіонату України.

Металіст став другим клубом, який вилетів з української Прем’єр-ліги (УПЛ) за підсумками сезону-2022/23, пише ТСН

У матчі 29-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ) харків’яни програли “Минаю” з рахунком 1:2.

На 36-й хвилині Єгор Демченко вивів “Металіст” уперед, але потім закарпатці здійснили камбек. На 61-й хвилині рахунок зрівняв Олег Вишневський.

А на 75-й хвилині Руслан Паламар реалізував пенальті та приніс закарпатцям вольову перемогу.

Таким чином, “Металіст” (22 очки) достроково втратив шанси зберегти місце в елітному дивізіоні. Харків’яни відстали від 14-ї позиції, яка дає право зіграти в перехідних матчах, на шість балів.

“Минай” (33 пункти) піднявся на восьму сходинку в турнірній таблиці УПЛ.

У заключному турі 4 червня “Металіст” зіграє з Чорноморцем, а “Минай” прийматиме “Зорю”.

Раніше виліт з елітного дивізіону оформив “Львів”, який достроково посів останнє місце в сезоні УПЛ-2022/23.

• Місця “Львова” та “Металіста” в наступному розіграші УПЛ посядуть два найкращі клуби Першої ліги (київська “Оболонь” і житомирське “Полісся”).
  • Третє і четверте місця Першої ліги (ЛНЗ Черкаси і запорізький “Металург”) зіграють у стикових матчах за вихід до елітного дивізіону проти команд, які фінішують на 14-й та 13-й позиціях відповідно в нинішньому сезоні УПЛ.