“Висока оцінка моєї роботи, але у дуже грубій чоловічій формі” – Домбровська про скандальні висловлювання Корнієнка

1647

Підприємець Тетяна Домбровська прокоментувала інцидент з висловлюваннями Олександра Корнієнка та Давида Арахамії у Миколаєві.

Домбровська розповіла, що перша її реакція була негативною, повідомляє 24 канал.

“Але я одразу отримала вибачення і вважаю, що частина, яка стосувалася мене, є високою оцінкою моєї роботи у місті, але у дуже грубій чоловічій формі”, – пояснила Домбровська.

Вона додала, що говорити у такій формі про жінок неприпустимо. Водночас вважає, що не варто зациклюватися на скандалі.

“Я готова до подальшої співпраці. Інцидент вичерпано. Вибачення прийняті”, – наголосила бізнесвумен.

Домбровська наразі очолює громадську організацію “Майбутнє Миколаєва”. Її розглядають як одного з кандидатів на виборах мера Миколаєва.

Нагадаємо, 23 червня керівники фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко і Давид Арахамія обговорили свою колегу по фракції Ірину Аллахвердієву під час візиту до Миколаєва. Депутати не помітили, що мікрофони поруч з ними були включені і назвали Аллахвердієву “робочою як корабельна сосна бабою”.

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко відреагував на публікацію відео з брифінгу в Миколаєві 23 червня, де він і Давид Арахамія обговорюють колегу по фракції Ірину Аллахвердієву.

Українці у соцмережах відповіли критикою і “фотожабами” на обговорення нардепами від “Слуги народу” Олександром Корнієнком і Давидом Арахамією зовнішності їхньої колеги Ірини Аллахвердієвої, щодо якої було вжито слова “робоча, як корабельна сосна”.

Корнієнко вибачився перед колегою по фракції Іриною Аллахвердієвою та депутаткою Миколаївської міської ради Тетяною Домбровською через обговорення їх з Давидом Арахамією.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини