Сльози щастя і зустріч братів: Джамала показала зворушливі кадри виписки з пологового будинку

3609

Українська співачка Джамала народила другого сина – малюк з’явився на світ 19 червня в одному з приватних пологових будинків Києва. Через п’ять днів молоду маму і новонародженого малюка виписали додому. У зв’язку з цим артистка поділилася зворушливими кадрами, які наповнені теплими почуттями і різними емоціями.

“Якщо вам не подобаються сентиментальні сторіз, то сьогодні можете не дивитися”, – звернулася Джа до своїх дописувачів, передає Апостроф. На кадрах видно, що співачка не змогла стримати сліз під час урочистої виписки з клініки.

Після основної частини молоді батьки вирушили в сімейний заклад, де для них була організована невелика вечірка. У кав’ярні також пройшла перша зустріч старшого сина Джамали і Бекіра з маленьким братиком.

Нагадаємо, що друга дитина Джамали і Беккіра Сулейманова народилася рівно в строк. “19.06 народився найпунктуальніший малюк. (За статистикою входить в 4%, так як народився в прогнозовану дату, саме свого часу)”, – поділилася зіркова матуся. Батьки дали новонародженому малюкові кримськотатарське ім’я – Селім-Гірай.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини