Втратили понад 30 кілограмів: фотографи показали моторошні кадри бійців, що пройшли полон Росії

325

Фотографи Костянтин та Влада Ліберови показали фото українських захисників, які повернулися з російського полону. Вони зазначили, що це була найважча зйомка за останні пів року.

Фотографи сподіваються, що ці документальні портрети посприяють у тому, аби партнери рішучіше говорили про питання обміну полонених. Наразі з військовими працюють реабілітологи та психологи, – пише 24 канал.

Фото українських полонених

Костянтин та Влада Ліберови поділилися знімками військових, що повернулися з полону. Як зазначили фотографи, вони тиждень не могли оговтатися після того, що побачили й почули під час зйомок.

Ці кадри ми публікуємо з дозволу самих хлопців. Пам’ятаю, як один з них сказав мені: ми маємо зробити все, щоб таке ніколи не повторилось знову, з іншими. Але все повторюється, кожного дня. Ще безліч наших людей залишаються в російському полоні. І цьому немає кінця, – написали вони.

Фотографи зазначили, що фотографії промовляють самі за себе – і це при тому, що по поверненню додому бійці встигли набрати по 10 кілограмів ваги. Під час полону вони втратили по 30 – 40 кілограмів. Аби дати розуміння, що це означає, чоловіки продемонстрували свої фото, які були зроблені до полону.

Проте військових не вдалося зламати – про що говорять самі захисники. Реабілітологи кажуть, що військових після повернення накриває з часом. Перші ж тижні вони відчувають ейфорію. Саме тому зі звільненими працюють професійні психологи.

“Вже багато разів було сказано, але повторимо тут ще один раз. Двадцять перше сторіччя, центр Європи, вік надсучасних технологій та штучного інтелекту. І просто тут і зараз відбувається найбільший геноцид з часів другої світової. Ці фото – тому підтвердження”, – вказали фотографи.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини