“Всі розуміють причину”: прем’єр Грузії виправдав російську агресію проти України прагненням вступити до НАТО

583

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі відзначився черговою скандальною заявою. Він виправдав війну Росії проти України прагненням нашої країни приєдантися до НАТО.

Про це пише “Ехо Кавказу”, пише OBOZREVATEL. Про це Гарібашвілі заявив, виступаючи на Форумі глобальної безпеки у Братиславі.

Він повторив тезу Кремля про те, що РФ напала на Україну, нібито захищаючи свою безпеку – щоб не допустити розширення НАТО на схід.

“Я не хочу спекулювати, не хочу цитувати заяви російського уряду. Але однією з причин було бажання України стати членом НАТО. Отже, ми бачимо наслідки”, – сказав грузинський політик.

Однак окрім бажання України стати членом Альянсу, за його словами, було й багато інших причин агресії РФ, але рух Києва у бік НАТО нібито став одним із головних тригерів для Москви.

Багато грузинських і європейських спостерігачів бачать у таких заявах Гарібашвілі ознаки того, що влада Грузії готова відмовитися від євроатлантичної інтеграції.

Раніше Гарібашвілі звинуватив владу України в тому, що вона нібито хотіла відкрити в його країні “другий фронт”. Саме для цього, за словами політика, вона відправила до Грузії експрезидента Міхеїла Саакашвілі, який уже понад рік перебуває у в’язниці.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини