Росія вкрала українську “Мавку” і анонсувала її показ в кінотеатрі: творці мультфільму відреагували

1471

У Росії нахабно обманюють глядачів, наживаючись на новинках іноземного кінопрокату – голлівудському мультфільмі “Брати Супер Маріо в кіно” та українській “Мавці”. 

Один з кінотеатрів РФ анонсував показ стрічки за мотивами драми-феєрії “Лісова пісня”, хоч не має прав на його дистрибуцію.

Обман став частиною нової схеми тіньового прокату РФ. Про це заявили творці “Мавки” на офіційній сторінці в Facebook, пише OBOZREVATEL

“Один із російських кінотеатрів незаконно розмістив у себе на сайті анонс прем’єри від Universal Pictures — “Брати Супер Маріо у кіно” і вказав, що він, мовляв, буде показаний перед сеансами “Мавки”. Незаконно — бо у нього, як і у будь-якого іншого кінотеатру в Росії, немає дозволу на показ ні голлівудських блокбастерів, ні українських фільмів”, – зауважили в пості.

Росія вкрала українську "Мавку" і анонсувала її показ в кінотеатрі: творці мультфільму відреагували

За словами кінодіячів, росіяни продають квитки на один фільм, та натомість показують інший й називають це “досеансним обслуговуванням”. Таким чином, недобросовісні власники кінотеатрів наживаються на назвах відомих в світі стрічок.

“Але анонси показів нашого фільму — муляж, адже у Росії немає доступу до нашого мультфільму і, тим більше – прав на його дистрибуцію. Та для нецивілізованої країни правил і законів не існує. Краде і у нас, і у Голлівуду”, – резюмували творці “Мавки”.

Росія вкрала українську "Мавку" і анонсувала її показ в кінотеатрі: творці мультфільму відреагували

Кінодіячі закликали споживати тільки ліцензійний контент, щоб не бути схожими на громадян терористичної країни, для яких правила та принципи – пусте місце.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини