Восени готуємося до найгіршого сценарію, – МОЗ про COVID-19 в Україні

1987

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні зростає захворюваність на коронавірус, на осінь система охорони здоров’я готуватиметься до “найгіршого варіанту”.

Про це він повідомив в ефірі одного з українських телеканалів, передає 24 канал.

“У нас триває епідемія. За кількістю захворювань у нас є зростання. І нам дуже потрібен контроль. Контроль заради безпеки і здоров’я наших громадян. Розраховую, що депутати підтримають цей законопроєкт (про штрафи за неносіння масок, – ред.)” – Максим Степанов.

Також Степанов звинуватив людей, які не дотримуються правил безпеки у зростанні кількості захворювань на коронавірус в Україні.

“Якщо ми проаналізуємо, як у нас відбувався розвиток епідемії, то можемо побачити, що ми зафіксувалися на певному рівні 300-400 хворих, почали процес пом’якшення, прийшли до адаптивного карантину… Але деякі люди зрозуміли це як повний вихід з карантину – і останні 4 тижні ми спостерігаємо зростання”, – сказав він.

Міністр нагадав, що лідерами за кількістю нових випадків залишаються Львівська область, Закарпаття і Київ.

Щодо того, до чого ми готуємося восени, звичайно, наше основне завдання – підготувати максимально систему охорони здоров’я. Ми завжди готуємося до найгіршого варіанту, щоб ми були здатні надавати медичну допомогу всім без виключення, – вважає він.

Також очільник МОЗ не втратив нагоди, щоб похвалити відомство у хорошій підготовці до пандемії. За його словами “зараз по ефективності лікування, і по забезпеченості лікарень Україна перебуває в набагато кращих умовах, ніж це було три місяці тому”.

Штрафи за відсутність маски інфографіка 24 канал

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини