“Вони займаються шахрайством і не носять маски” – мер Івано-Франківська пояснив, кого з ромів повинні вивезти на Закарпаття (відео)

1629

Нещодавно міський голова Івано-Франківська дав доручення вивезти людей ромської національності з міста в Закарпатську область. Однак, із цим завданням правоохоронці не впоралися повністю.

За словами начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігоря Влізла, 12 осіб відмовилися їхати, передає видання Версії.

“Що значить “відмовилися”? Є поліція. До наступного вівторка ви повинні вирішити цю проблему. Ми вам автобус дали. Поліція просила дати автобус – дали. Чому їх не вивезли?” – поцікавився мер міста.

Міський голова пояснив журналістам своє доручення, заявивши, що до нього неодноразово зверталися мешканці Івано-Франківська з проханням вирішити проблему з представниками ромської національності.

“Тому що ці люди шахрайським способом вимагають гроші у людей, пристають до людей. Вони неодноразово порушували громадський простір, законність. І тому є таке прохання реагувати більш активніше поліції. Неодноразово складалися протоколи, вони є жителями Закарпатської області, там прописані. Тому, було таке прохання. Можливо, в трохи різкій формі, але ця “епопея” триває вже місяць часу. Люди постійно до мене звертаються, щоб ми вчинили певні дії. Ми вже пропонували поселити їх в наш відповідний центр, який діє для людей, які не мають де проживати. Вони також не мають місця проживання і ми їх просили нарешті або знайти можливість поселитися, або поїхати додому, де вони прописані”, – відзначив мер, пишуть Версії.

Він додав, що цих громадян відвозять до кордону із Закарпатською областю так, як вони там прописані і є на обліку в закарпатьких правоохоронців. Також мер пояснив, що йдеться не про всіх людей ромської національності.

“Це конкретні люди, які займаються шахрайством, пристають до людей, не носять маски. Повністю нехтують всіма карантинними обмеженнями. Містяни неодноразово зверталися до нас щодо цього. Також є випадки обкрадання людей – зафіксовані заяви. Можливо, я зажорстко сказав, але йде мова про конкретних людей, які займаються такою діяльністю”, – резюмував Руслан Марцінків.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини