“Є певний дискомфорт”: Зеленський розповів, як його родина звикала жити по-новому в перший рік президенства

1468
зеленський

Глава держави Володимир Зеленський розповів, як його родина звикала жити по-новому після обрання його президентом.

Про це він повідомив у фільмі “Рік президента Зеленського”, передає Вголос.

“Я думаю до цього не можна звикнути, до мого президенства. Ми навчилися так жити, вони (родина – ред.) розуміють, що це відповідальна сторінка не тільки моя, це відповідальна і важлива сторінка у житті моєї родини. Є певний дискомфорт: навчитися жити, коли поруч завжди є охорона, ти не можеш знайти собі час, як будь-яка людина, побути на самоті. І це я кажу про, перш за все, моїх дітей”, – зазначив Зеленський.

За його словами, особливо важливо мати вільний простір старшій доньці Олександрі, яка зараз у підлітковому віці (влітку їй виповниться 16 років).

“Особливо моя донька вона в тому віці, вона майже доросла, але для мене вона дитина. Для неї важливо зараз, щоб вона могла інколи залишитися наодинці зі своїми думками, мріями, однолітками. І це проблема”, – зазначив глава держави.

А от семирічний син навчився розрізняти Володимира Зеленського на посаді президента і як батька. Навіть інколи вдома жартує щодо цього.

“Щодо того, як до мене відноситься син, є кумедна історія. Коли я прийшов увечері додому, мене ніхто не зустрічає, я чую лише телевізор, йду коридором квартири й там син і моя дружина, і вони дивляться моє звернення. Я говорю: “А чому мене ніхто не зустрічає?”. І Кирило кричить: “Тато, тихше, президент виступає”. Але якось він розділяє президент і батько”, – зауважив він.

Крім того, президент додав, що відчуває задоволення від роботи, і йому приємно бути потрібним для людей.

“Ми ж обіцяли, що не будемо жалітися на життя. Круто ж, коли немає вихідних. Значить ти комусь потрібен, твоя робота потрібна для всіх людей. І для мене особисто це потрібно. Бо якось на цій роботі просто проживаєш життя”, – резюмував глава держави.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини