Водію тролейбуса, якого поранило у Харкові, ампутували ногу: що відомо про постраждалого

337

Водій тролейбуса, який зазнав поранень під час обстрілу Харкова, перебуває у важкому стані. Медикам довелося ампутувати йому кінцівку.

В обласній прокуратурі повідомили, що водій тролейбуса був в епіцентрі влучання під час вибуху в Харкові. З-поміж інших поранених він найбільше постраждав, – пише 24 канал.

Водію тролейбуса ампутували ногу

Сам тролейбус був без пасажирів. На момент удару в ньому був лише водій Юрій Орел.

Спершу повідомлялося, що йому ампутували 2 ноги, однак ввечері мер міста Ігор Терехов повідомив, що одну кінцівку вдалося врятувати.

Буквально щойно завершилася операція і його перевели до реанімації. Стан здоров’я – стабільний. Забезпечений усім необхідним. Одну ногу, на жаль, довелося ампутувати, другу – медикам вдалося вберегти. Звісно, що місто не залишить чоловіка сам на сам з цією бідою. Ми будемо підтримувати Юрія протягом всього подальшого процесу лікування, реабілітації та протезування, – написав Терехов.

Він додав, що профком підприємства відкрив збір коштів для допомоги колезі. Усі гроші перераховують відразу на особистий рахунок постраждалого.

Щодо решти поранених, то більшість із них – перехожі. Загалом наразі відомо про десятьох постраждалих, 4 з них госпіталізували до лікарні.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини