Удар по евакуаційному авто у Вовчанську: окупанти вбили 41-річного майора поліції

388

Російські окупанти вдарили в евакуаційну машину поліцейських, які займались евакуацією людей з Вовчанська. На жаль, машина, у якій були двоє правохоронців, вибухнула.

Трагедія трапилась 22 травня 2024 року. Очільник Міністерства внутрішніх прав Ігор Клименко повідомив, що один поліцейський загинув, ще один – зазнав поранень, – пише 24 канал.

Поліція назвала ім’я загиблого правоохоронця

Начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Володимир Тимошко розповів, що ще одна втрата в лавах поліції Харківщини.

Сьогодні (22 травня – 24 Канал) загинув майор поліції Андрій Ладика. Він займався евакуацією у Вовчанську, там, де пекло, яке влаштувала Росія, – розповів Тимошко.

За його словами, Андрій Ладика разом з іншими правоохоронцями Вовчанського відділу поліції вивозили місцевих мешканців з-під обстрілів.

“Не рахуючись з власним життям. Він це робив для людей, задля їх життя”, – пояснив начальник Головного управління Нацполіції на Харківщині.

Загинув правоохоронець у Вовчанську

Володимир Тимошко пригадав події 22 травня. Зокрема:

    • Андрій разом з напарником їхали прямо під обстріли, адже на них чекали люди, які потребували допомоги;
  • правоохоронці не встигли доїхати – у службову машину Duster влучив російський FPV-дрон.

41-річний майор поліції Андрій Ладика загинув на місці. Його колега старший лейтенант поліції Дмитро Можаровський зазнав тяжких поранень,– розповіли у поліції.

У Андрія залишилися син та дочка, а також дружина й мама.

Володимир Тимошко висловив щирі співчуття рідним майора поліції Андрія Ладики.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини