“Він думав, що з РФ можна домовитися, але в процесі побачив, що цього зробити не можна” – Кравчук про обіцянки Зеленського щодо Донбасу

328

Глава держави Володимир Зеленський думав, що зможе домовитися про мир на Донбасі, але в підсумку зрозумів, що зробити цього не можна.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в інтерв’ю DW, відповідаючи на запитання, як він оцінює виконання обіцянки Зеленського припинити війну на Донбасі.

“Всі ми люди. І коли прийшов Порошенко-бізнесмен, хоча він до того був і міністром закордонних справ, і міністром економіки, він думав, що зможе домовитися. Він щиро в це вірив. І говорив, що через тиждень-два він завершить війну. Коли прийшов Зеленський, він також думав, що можна в процесі дискусії якось домовитися. А коли побачив, що з ними (з російською стороною. – Ред.) домовитися не можна, то заявив, що потрібні зміни, документальні уточнення. Він сказав це на паризькому саміті (саміт “нормандської четвірки”, який відбувся 9 грудня 2019 року в Парижі. – Ред.)”, – повідомив він.

Також Кравчук зазначив, що те саме сказала й Ангела Меркель – що “мінські угоди – це не висічені на камені слова”.

“На мою думку, без зміни основних концептуальних позицій мінського і “нормандського формату” ми не зможемо домогтися якихось успіхів”, – додав глава української делегації.