Війська РФ високоточною ракетою вдарили по ТЕЦ у Кременчуці

724

Російські окупанти завдали чергового ракетного удару по тепловій електростанції в Кременчуці. Через це 180 тисяч мешканців міста можуть залишитися без опалення наступної зими.

Внаслідок ворожої атаки по ТЕЦ загиблих та постраждалих немає. Про це повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, повідомля Оbozrevatel

За його словами, раніше по Кременчуцькій ТЕЦ вже було завдано ракетного удару. Підприємство навіть почало відновлювати пошкоджену інфраструктуру, але окупанти здійснили чергову атаку.

“Постраждалих немає, але збитків завдано суттєвих. ТЕЦ тільки розпочала відновлювальні роботи, але на нинішній день – ще один удар. Російські загарбники, напевно, хочуть, щоб 180 тисяч кременчучців, підключених до цієї ТЕЦ, були без тепла взимку”, – сказав Лунін.

Глава ОВА наголосив, що інфраструктура Полтавщини несильно порівняно з іншими регіонами постраждала від початку повномасштабного російського вторгнення. Проте найголовніше завдання, яке ставить перед собою влада у процесі відновлення інфраструктури області, – забезпечити кременчучцям своєчасне подання тепла.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини