Від сьогодні Ryanair та Wizz Air зменшили розміри багажу для безкоштовного перевезення

1659
Пасажири, які хочуть взяти з собою великий предмет ручної поклажі з габаритами 55х40х20 см і вагою до 10 кг, зможуть це зробити, оплативши послугу пріоритетної посадки вартістю 6 євро або багажний збір 8 євро

Про це повідомляє Главком

Одразу два великих європейських лоукостера – ірландський Ryanair та угорський Wizz Air з 1 листопада 2018 року змінюють правила перевезення багажу. За новини правилами Ryanair , всі пасажири, які не оплатили послугу пріоритетної посадки, зможуть перевозити безкоштовно лише один невеликий предмет ручної поклажі розміром до 40х20х25 см (раніше максимальний розмір невеликої ручної поклажі становив 35х20х20 см).

При цьому пасажири, які хочуть взяти з собою великий предмет ручної поклажі з габаритами 55х40х20 см і вагою до 10 кг, зможуть це зробити, оплативши послугу пріоритетної посадки вартістю 6 євро або багажний збір 8 євро під час бронювання квитка.

У разі, якщо збори сплачуються після покупки квитка, їх розмір збільшується до 8 і 10 євро відповідно. В першому випадку пасажир зможе взяти великий предмет ручної поклажі в салон літака, у другому – валізу необхідно буде здати в багажне відділення літака.

Водночас мандрівники, які купили квиток до 1 вересня 2018 року, у випадку незгоди з новими правилами зможуть повернути гроші за бронювання за процедурою вимушеного повернення.

Відзначимо, до 1 листопада Ryanair дозволяє всім пасажирам безплатно провозити з собою основний предмет ручної поклажі з габаритами до 55х40х20 см і вагою до 10 кг, а також особисту річ з габаритами до 35x20x20 см без обмеження по вазі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини