Велосипедист із Білої Церкви переміг на світовій багатоденній велогонці

1957

23-річний Марк Падун із Білої Церкви (Київська область) став найкращим на загальному заліку світової багатоденної велогонки Adriatica Ionica Race. Чоловік здобу таку перемогу вперше у своїй кар’єрі.

Так, білоцерківський велогонщик зі своєю командою Bahrain-Merida в загальному заліку гонки на 6 секунд обійшов бельгійського спортсмена Бена Хермансена та на 15 секунд – британця Джеймса Нокса. Окрім того, він ще й став найкращим молодим гонщиком туру, повідомляють на сайті новин Білої Церкви.

“Я такий вдячний моїм товаришам із команди. Мені всі допомагали. На фінальному етапі був дуже небезпечний спуск у Трієст, а потім підступний фінальний круг по місту. Уся команда працювала на мене від старту до фінішу – захищали. Я щасливий, що можу відсвяткувати з ними великий успіх. Це перша перемога на багатоденній гонці в моєму житті”, – розповів свої враження після гонки український спортсмен.

Результат пошуку зображень за запитом "марк падун"

Велогонка Adriatica Ionica Race тривала з 24 до 28 липня в Італії поблизу Венеції та півдня Альп.

Із 2019 року Марк – єдиний професійний велогонщик, який представляє Україну.

У серпні на чоловіка чекає престижна супербагатоденка “Вуельта Іспанія”, а також чемпіонат світу в британському Йоркширі.