“Вчора їхала на таксі. Таксист віку 35+-… Для нас стійло, кермо у дешевенькій іномарці. І путін президент, аби ж таки жити нормально” – блогер

1568

Українка Татьяна Крайнева на Facebook-сторінці Українська національна свідомість (УНС) розповіла історію з власного життя про поїздку у таксі:

“Вчора їхала на таксі. Таксист віку 35+-. Невимушена приємна розмова. Аж тут питання: чи скоро ж уже інаугурація? Відповідаю, що якраз сьогодні мають вирішити. Водій схвильовано говорить, що уже б якби скоріше! Бо тоді Він уже почне шось робить! Обережно говорю про те, що певно не він, а пан Ігор уже почне щось робить) У відповідь чую те, від чого майже відбирає мову: “Та я про нього мало знаю, але знаю, що вони усі там його бояться. І взагалі, мені хоч би й путін президентом, аби жити нормально було.” Про продовження розмови не пишу, та і поїздка якраз завершилася. Вийшла із машини з широко відкритими очима – шок!!! Це ж не один на всю країну такий водій – їх 73%. За межами лобового скла є світ Божий, але не для нас. Для нас стійло, кермо у дешевенькій іномарці. І путін президент, аби ж таки жити нормально.”

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.