“Вбивцям там не місце!” Українці зажадали зняти Росію з Євробачення-2022

1911

Користувачі соціальних мереж закликали організаторів Євробачення-2022 усунути Росію від участі в пісенному конкурсі. Причиною називається агресія країни проти України й те, що “вбивцям не місце” на престижному міжнародному змаганні.

Відповідні пости почали з’являтися в Instagram та Twitter. Вони поширюються з хештегом #EurovisionWithoutRussia (“Євробачення без Росії”). Як пояснив український фан-аккаунт під назвою eurovision.ua, вказаний конкурс був створений після Другої світової війни з метою об’єднання всіх країн Європи, – пише Оbozrevatel.

“Зараз ми спостерігаємо, як одна з країн-учасниць уже вісім років загрожує територіальній цілісності України. Особливо зараз. Це неприпустимо”, – сказано в повідомленні.

Спільнота єврофанів закликала небайдужих ділитися своєю думкою з використанням хештегу #EurovisionWithoutRussia. “Ми не можемо стояти осторонь”, – написали автори посту.

Пост українського фан-акаунту Євробачення

Інтернет-користувачі підхопили акцію. Багато хто вказав, що зараз Євробачення – не є найактуальнішим і найважливішим питанням, але воно теж має значення.

“Вбивцям не місце в жодних конкурсах”, “Ну, не відключення від SWIFT, але можна почати підтримувати”, “Жодних прав тим, хто виходить за їхні межі”, – пишуть у мережі.

Користувачі зажадали, щоб РФ не брала участь у Євробаченні

У соцмережах підтримали ідею

У мережі виступили за дискваліфікацію Росії

Багато інтернет-користувачів підтримали ініціативу

Пости під хештегом #EurovisionWithoutRussia

Інтернет-акція #EurovisionWithoutRussia

Українці проти, щоб РФ брала участь у пісенному конкурсі

Агресора хочуть дискваліфікувати

Фан-аккаунти закликають підтримати "бойкот"

Повідомлення в соцмережі, що закликає заборонити участь РФ у Євробаченні

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини