Вартість мобільного зв’язку для українців може змінитися: Кабмін ухвалив важливе рішення

939
фото: Depositphotos

Кабінет міністрів ухвалив рішення (доповнення до постанови № 835 ) зобов’язати мобільних операторів розкрити інформацію про свої доходи та кількість абонентів.

Це, як упевнені учасники ринку, призведе до перегляду тарифних планів. Клієнти зможуть побачити, скільки на них заробляють і вибрати ту компанію, яка має менше прихованих платежів, – пише Оbozrevatel.

Як розповів у коментарі UBR голова експертної групи мобільного широкосмугового доступу Мінцифри Станіслав Прибітько, нововведення покаже: скільки оператор заробляє на кожному абоненті. І для вибору мобільного оператора з’явиться ще один критерій.

“Відкриття такої інформації може стимулювати зменшення вартості мобільних послуг”, – припустив він.Через нав’язування додаткових послуг багато абонентів не рахують, скільки насправді платять за зв’язок.

У lifecell вже заявили, що очікують на покращення конкурентної ситуації. У компанії вважають, що монопольне становище у регіонах обмежує конкуренцію.

“Ви спамери та злодії”

Один із засновників Монобанку Олег Гороховський на своїй сторінці у Facebook назвав трійку мобільних операторів “спамерами та злодіями” через їхні масові розсилки пропозиції підключитися до “інформаційних послуг”.

Мобільних операторів назвали злодіями

Він зазначив, що жоден клієнт не давав дозволу на те, щоб отримувати таку рекламу. При цьому пропонують, наприклад, платне “радіо без перерви на рекламу в один клік”. Деякі українці випадково підтверджують підключення такої послуги.

“Ні про який позитивний клієнтський досвід тут не може йтися. Ви спамери і злодії. Ви крадете наш час і нашу увагу і змушуєте витрачати його на те, щоб ми щоразу захоплювалися вашим непрофесіоналізмом”, – обурився банкір.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини