Вакарчук розповів, за кого голосуватиме

13000
Вакарчук / Фото з відкритих джерел

Співак Святослав Вакарчук на виборах президента обиратиме серед тих кандидатів, які під час передвиборної кампанії виконають три умови.

Про це він написав у Facebook, передає Українська правда.

“Не маю планів підтримувати жодного з них (кандидатів – ред.) , але як свідомий громадянин, свій вибір обов’язково зроблю. Для того, щоб я міг проголосувати за того, чи іншого кандидата в президенти, мають бути виконані три умови”, – написав співак.

Так, на думку Вакарчука, кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера.

Крім того, кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди – майбутніх міністра закордонних справ, міністра оборони, начальника Генштабу Збройних сил, генпрокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки та керівника СБУ.

Третя умова – кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як виконував свої обіцянки в минулому.

Він додав, що “ці три умови не є достатніми, але точно є необхідними”.

“Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід”, – переконаний Вакарчук.

#ТриУмовиКандидату

#ТриУмовиКандидату Вони не є достатніми, але точно є необхідними.***Всім привіт! Мене часто питають, що я думаю про того чи іншого кандидата в Президенти України. Я вже казав, що не маю планів підтримувати жодного з них, але як свідомий громадянин, свій вибір обов`язково зроблю. Важливими є не образи кандидатів, а цінності, які стоять за ними. Не гасла на білбордах, а конкретні дії. Не яскравість передвиборчих кампаній, а те як він поводить себе в реальному житті. Для того, щоб я міг проголосувати за того, чи іншого кандидата в президенти, мають бути виконані три умови (вони не є достатніми, але точно є необхідними): 1. Кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера. 2. Кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: Міністра закордонних справ, Міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил, Генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки. 3. Кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз.Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід Пропоную вам використати ці три умови при виборі вашого кандидата і якщо ви підтримуєте їх, то поділіться ними зі своїми близькими, рідними, друзями, колегами.Пам’ятаймо, ми обираємо не месію, не чарівника, не супергероя; ми обираємо людину. Людину, яка має відстоювати наші цінності і наші інтереси. Зробімо свій вибір відповідально!**********Підтримуєте ці умови, які не є достатніми, але точно є необхідними? Ставте хештег #ТриУмовиКандидату та діліться ними.

Gepostet von Святослав Вакарчук am Donnerstag, 14. Februar 2019

Він запропонував усім виборцям використати ці три умови при виборі кандидата в президенти.

“Зробімо свій вибір відповідально!”, – підсумував Вакарчук.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини