Сльози на очах: воїни на передовій чуттєво звернулися до коханих (відео)

1344

Користувачі мережі зворушливо відповіли військовим на визнання

До Дня закоханих українські військові з Тернопільської артилерійської бригади записали зворушливе відео, в якому звернулися до своїм прекрасним половинкам зі словами любові. Кадри з зізнаннями воїнів опубліковані на Facebook-сторінці благочинного фонду “Повернись живим” у четвер, 14 лютого. Про це інформує Styler.

У ролику захисники розповідають своїм дружинам і коханим про свої почуття і просять почекати, коли вони повернуться до них з перемогою.

Волонтери зазначають, що День святого Валентина став саме тим випадком, коли під “бронею” сильних і мужніх бійців особливо помітні гарячі серця зворушливих люблячих чоловіків. Перебуваючи на фронті в окопах і під ворожими обстрілами, військові вкладають у слова-визнання більше, ніж будь-хто інший.

“На передовій, в бойовій машині, на позиції зі зброєю в руках – їм не страшно нічого, адже вони знають, що вдома їх чекають”, – йдеться в публікації.

Також волонтери закликали українців сьогодні, проходячи по вулицях мирних міст, незважаючи на різнокольорові тюльпани і закоханих, згадати, завдяки кому в нашій країні можливі свята.

День всіх закоханих на передовій

Це саме той випадок, коли сильні та мужні воїни перетворюються на зворушливих люблячих чоловіків. До Дня закоханих військовослужбовці Тернопільської артилерійської бригади записали відеопривітання для своїх коханих та дружин. На передовій, у бойовій машині, на позиції зі зброєю в руках – їм не страшно нічого, адже вони знають: удома на них чекають. «Врешті-решт війна закінчиться, і ми будемо гуляти містом», «Я знаю, що ти мене завжди чекаєш, а я до тебе завжди поспішаю», – бійці вкладають у ці слова більше, ніж кожен, кому не доводилося жити під обстрілами. Сьогодні, проходячи вулицями мирних міст, дивлячись на різнокольорові тюльпани та закоханих, пригадайте, завдяки кому в нашій країні можливі свята. Та підтримайте своїх захисників, які, на відміну від нас, уже п’ятий рік відзначають їх в окопах: http://clc.am/Wh6njQ Відео: 44 окрема артилерійська бригадаФонд «Повернись живим»

Gepostet von Повернись живим am Donnerstag, 14. Februar 2019

У коментарях до повідомлення користувачі мережі дякують воїнам за їх щоденні подвиги і просять берегти себе, адже кожного чекають близькі та рідні люди:

“Хай береже вас Бог. Повертайтеся всі живі і здорові. Вся Україна вас чекає”;

“Вітаю вас, дорогі захисники, з святом! Бажаю здоров’я, Божого благословення, любові! Бережіть себе, вас чекають!”

“Хлопці зі святом вас!”

“Дякую! Завжди чекаємо!”

“Повертайтеся до улюблених, живими і здоровими. Ви заслуговуєте щастя і любов!”

“Сльози на очах… Боже, бережи наших захисників! Повертайтеся з перемогою!”

Скрін коментарів: facebook.com/backandalive