Сльози на очах: воїни на передовій чуттєво звернулися до коханих (відео)

2204

Користувачі мережі зворушливо відповіли військовим на визнання

До Дня закоханих українські військові з Тернопільської артилерійської бригади записали зворушливе відео, в якому звернулися до своїм прекрасним половинкам зі словами любові. Кадри з зізнаннями воїнів опубліковані на Facebook-сторінці благочинного фонду “Повернись живим” у четвер, 14 лютого. Про це інформує Styler.

У ролику захисники розповідають своїм дружинам і коханим про свої почуття і просять почекати, коли вони повернуться до них з перемогою.

Волонтери зазначають, що День святого Валентина став саме тим випадком, коли під “бронею” сильних і мужніх бійців особливо помітні гарячі серця зворушливих люблячих чоловіків. Перебуваючи на фронті в окопах і під ворожими обстрілами, військові вкладають у слова-визнання більше, ніж будь-хто інший.

“На передовій, в бойовій машині, на позиції зі зброєю в руках – їм не страшно нічого, адже вони знають, що вдома їх чекають”, – йдеться в публікації.

Також волонтери закликали українців сьогодні, проходячи по вулицях мирних міст, незважаючи на різнокольорові тюльпани і закоханих, згадати, завдяки кому в нашій країні можливі свята.

У коментарях до повідомлення користувачі мережі дякують воїнам за їх щоденні подвиги і просять берегти себе, адже кожного чекають близькі та рідні люди:

“Хай береже вас Бог. Повертайтеся всі живі і здорові. Вся Україна вас чекає”;

“Вітаю вас, дорогі захисники, з святом! Бажаю здоров’я, Божого благословення, любові! Бережіть себе, вас чекають!”

“Хлопці зі святом вас!”

“Дякую! Завжди чекаємо!”

“Повертайтеся до улюблених, живими і здоровими. Ви заслуговуєте щастя і любов!”

“Сльози на очах… Боже, бережи наших захисників! Повертайтеся з перемогою!”

Скрін коментарів: facebook.com/backandalive
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини