В Україні запустили онлайн-сервіс для планування і організації дешевих подорожей

1167

В Україні запустили сервіс для організації дешевих подорожей, який дозволяє повністю спланувати і оплатити поїздку за кордон онлайн.

Про це повідомляє AIN.UA.

Щоб скористатися послугами сервісу Tunatravel, необхідно зареєструватися на сайті і вказати бюджет поїздки, кількість мандрівників, дати і вимоги по житлу і транспорту. Оцінивши вимоги мандрівників, протягом декількох годин сервіс відправить свої пропозиції по поїздці в особистий кабінет користувача.

Далі користувач зможе змінити будь-який з параметрів і отримати нову пропозицію. Після підтвердження і оплати поїздки (здійснюється на сайті) клієнт отримає доступ до поштової скриньки з бронюванням і описом туру.

«Ми не беремо тури – ми їх складаємо з урахуванням запитів клієнта, беручи до уваги акції і розпродажі авіакомпаній, пропозиції готелів. Наприклад, зараз є можливість купити квиток Ryanair з Варшави до Мілана за 5 євро, а Wizzair літає з Києва до Варшави по вартості від 519 грн – це і може увійти в нашу пропозицію. Ми перевіряємо безліч авіакомпаній і знаходимо найкращі варіанти переїздів на потрібні дати, можемо сформувати маршрут до будь-якого місця », – пояснюють творці сервісу.

Послуги сервісу обійдуться не дорожче ніж в 40 євро за повну організацію подорожі. У разі якщо користувач вирішить скористатися меншою кількістю послуг, ціна буде нижчою. Всі тарифи на сайті вказані за одну подорож, при цьому в поїздку може відправитися будь-яка кількість осіб.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини