Поговоримо про важливе при виборі матраців

24134

Наважуючись купити матрац для себе, не можна спиратися на поради знайомих і друзів, адже вибір повинен здійснюватися тільки виходячи з індивідуальних особливостей свого організму. Асортимент моделей досить широкий, тому необхідно уважно вивчити всі параметри і характеристики перед покупкою.

Секрети вибору вдалого матраца

Сучасні виробники пропонують багато різних варіантів. Щоб ідеально підібрати матраци для свого ліжка, фахівці Мебельок спільно з лікарями-ортопедами вивели унікальну формулу. Весь секрет криється в декількох параметрах. Людині досить виміряти свою вагу, взяти до уваги вікову категорію, а також рекомендації медичних працівників за станом здоров’я, які можуть впливати на якість самопочуття під час сну. Якщо врахувати всі ці параметри, то знайти ідеальний матрац для щоденного відпочинку буде просто. Розглянемо докладніше кожен з них.

Вікова категорія

Залежно від цього показника варто вибрати жорсткість спального місця. Більш тверді і жорсткі поверхні підійдуть молодим і активним, а людям після 50 краще віддати перевагу м’яким і середньо м’яким матрацам. Якщо розглядати конкретні вікові періоди, то фахівці радять врахувати такі особливості:

  1. Від 0 до 16 років необхідно купувати спеціальні основи для зростаючого організму, які входять в категорію дитячих. Як правило, вони виготовляються з натуральних матеріалів, щоб не викликати алергії і допомогти хребту правильно сформуватися. Ціна для кожного віку і розміру відрізняється.
  2. Від 16 до 25 років ідеально підходить жорстка фіксація. Організм ще продовжує рости, а значить важливо забезпечити м’язам і скелету надійну підтримку. Середньо жорсткі моделі можуть бути виправдані тільки при відсутності будь-яких захворювань опорно-рухового апарату і тільки ближче до 25 років. М’які основи можуть привести до неправильного положення під час сну, що далі може викликати болі в шиї і скелеті, відчуття втоми.
  3. Від 25 до 50 років ніяких серйозних змін в організмі вже не відбувається, тому можна вибирати матрац будь-якої жорсткості, в залежності від особистих уподобань. Однак в разі наявності будь-яких відхилень по здоров’ю слід виконувати рекомендації лікарів, і купувати матрац потрібної жорсткості.
  4. Від 50 і старше організм вимагає підвищеного комфорту. Це саме час переходити на м’які основи з високим анатомічним ефектом для нормальної циркуляції крові. Підійдуть багатошарові або безпружинні варіанти. Ціни на них доступні.

Про що підкаже вага?

матрац

Якщо люди середнього ваги можуть порівняти свій вік з цим критерієм і придбати практично будь-який матрац, то представники з масою тіла більше 90 кг повинні брати тільки пружинні контракції високого рівня жорсткості. Експерти Mebelok вважають, що кращий вибір той, який враховує вік, вага і індивідуальні показники. Всі, хто прислухаються, забезпечують собі комфортний і здоровий сон.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини