В Україні вперше відбудеться фестиваль ʺУкраїнське дитяче кіноʺ

992
В Україні вперше відбудеться кіноклубний фестиваль ʺУкраїнське дитяче кіноʺ, покази триватимуть з листопада по 20 грудня 2019 року.
В Україні вперше відбудеться фестиваль ʺУкраїнське дитяче кіноʺ

Як інформують у прес-службі Держкіно, фестиваль орієнтовано на широку глядацьку аудиторію – перш за все, в невеликих містах та селах, у яких немає можливості влаштовувати кінотеатральні покази, – пише Галінфо.

Безкоштовний та легальний доступ до фільмів надається для показів у рамках кіноклубів, дискусійних клубів, позакласних занять та шкільних уроків. Усі картини представлені в українській озвучці.

Для участі запрошуються всі охочі – для цього необхідно заповнити заявку на сайті ʺКіноклуб. Всеукраїнська мережаʺ. Заявки на проведення показів приймаються до 20 грудня 2019 року.

У програмі кіноклубного фестивалю – анімаційний фентезі-фільм Микита Кожум’яка Манука Депояна, сімейний комедійний мюзикл Анатолія Матешка Кінофільм ʺТрубачʺ, пригодницький біографічний фільм Іван Сила / Strong Ivan, анімаційний казково-пізнавальний серіал Моя країна – Україна та добірка найкращої української анімації від студії ʺУкрАнімаФільмʺ – від класики, на якій виросло не одне покоління дітей (ʺКапітошкаʺ, ʺЯк Петрик П’яточкін слоників рахувавʺ), до нових робіт українських режисерів, які представляють країну на міжнародних кінофорумах. Крім того, в рамках фестивалю глядачі зможуть оцінити 30 фільмів-фіналістів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми, від Совеня Чарлі – Чілдрен Кінофест.

Проєкт втілено за підтримки Державного агентства України з питань кіно та фестивалю кіно для дітей та підлітків ʺЧілдрен Кінофестʺ.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини