Як вибрати чоловічий ремінь?

1896

Є правила по підбору аксесуарів, які не змінюються протягом багатьох років. Їх варто дотримуватися, щоб покупка була виправдана і служила довгі роки. Це стосується і вибору чоловічих ременів. З давніх-давен вони служили своїм власникам підтримкою і захистом живота, а в деяких культурах застосовувалися для відлякування духів. У нинішній час підтримання штанів є далеко не головною функцією аксесуара. Яких принципів за вибором ременя необхідно дотримуватися, розглянемо далі.

шкіряні ремені
Фото ©Imidge

Інтернет-магазин Імідж пропонує широкий модельний ряд аксесуарів. До уваги відвідувачів представлені ремені найкращої якості і дизайну. Чітке фото виробів відображає реальний стан продукції, а детальна характеристика робить покупку простою і швидкою.

Поради та рекомендації

Щоб вибрати чоловічий ремінь, необхідно звертати увагу на деякі важливі деталі, а саме:

 1. Вибір обов’язково буде правильним, якщо звернути увагу на колір аксесуара. Він повинен відповідати колірній гамі взуття. Добре буде, якщо виріб і за фактурою матеріалу буде збігатися. Якщо взуття виконане з гладкої шкіри, то грубий ремінь в такому поєднанні виглядає безглуздо. Такий варіант підійде до робочих черевиків.
 2. Важливе значення має пряжка. Класичний образ має на увазі ремені з наявністю простої пряжки без будь-яких написів і каменів. До джинсів і спортивного стилю підійдуть пряжки з різними зображеннями. В даному магазині представлена ​​пряжка у вигляді гвоздика і класична відкрита.
 3. Якісний виріб – запорука довгого носіння. Якщо ремінь виконаний з неякісного матеріалу, незабаром на ньому з’являться потертості і навіть може змінитися колір.
 4. Розмір ременя повинен бути оптимальним. Після застібки повинно залишатися ще 15-20 см.
 5. Ціна такого виробу повинна відповідати вартості підібраного способу.

Різновиди моделей

шкіряні ремені
Фото ©Imidge

Велику роль при виборі грає смак і особисті переваги. Але тут порада – краще підбирати вироби прості і непомітні. Асортимент продукції дозволяє порівняти всі моделі між собою і зупинитися на тій, до якої «лежить душа». Які різновиди ременів бувають – про це далі. За стилем розрізняють такі ремені:

 1. повсякденні;
 2. класичні;
 3. дизайнерські.

За матеріалом ремені класифікують:

 • натуральна шкіра;
 • комбінований матеріал;
 • еко шкіра;
 • тканина.

У сучасному світі замовлення по інтернету є цілком доступним, а також швидким і зручним. Прикладом будуть покупки, здійснені в магазині Imidge. Він дозволить купити кращий ремінь за адекватною ціною. В цьому неможливо переконатися, поки не спробуєш!

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини