В Україні конфіскують частину “євроблях”: деяким водіям загрожують кримінальні справи

987

В Україні вже після розмитнення частина “євроблях” вилучають під час експертизи в Сервісний центрах МВС (МРЕВ). Справа в тому, що українці купували старі авто в ЄС навіть з пошкодженими VIN-кодами. Легалізувати такий автомобіль буде вкрай складно, в деяких випадках їх конфіскують, а проти власників починають кримінальні виробництва.

Про це в коментарі UBR розповів автоюрист Іван Казачук. За його оцінками, як мінімум один власник “євробляхи” щодня стикаються з такою проблемою. VIN-код може пошкодитися не тільки через навмисних дій минулих власників авто, а й через корозію, – пише Оbozrevatel.

“Самостійну перевірку VIN-номера потрібно зробити ще до зняття автомобіля з обліку. Просто подивіться, чи всі цифри, букви є, такі ж вони, як в техпаспорт, чи немає сторонніх втручань або іржі, яка не дозволить експерту в МРЕВ перевірити цей номер” , – говорить Казачук.

Варіанти вирішення проблеми: знайти дублюючі таблички або після рекомендації від фахівця очистити номер за допомогою спеціальних хімічних засобів. Якщо ж в Сервісному центрі вважають, що номер могли зробити нечитабельним, правоохоронці можуть почати кримінальне провадження, автомобіль конфіскують і якщо до того моменту вже заплатити за розмитнення, гроші не повернуть.

“Найчастіше факти критичних пошкоджень VIN-номера виявляються вже в Сервісних центрах, коли пізно що-небудь робити”, – говорить експерт.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини