В Тернополі народилась двійня у жінки, яка дізналась про свою вагітність після загибелі чоловіка-військовослужбовця

1416

В Тернопільському обласному перинатальному центрі «Мати і дитина» жінка, яка втратила на війні чоловіка, народила здорових хлопчика та дівчинку

Про це повідомили у ТОКПЦ «Мати і Дитина», – пише Варта1.

«Як же символічно, що в день річниці початку повномасштабного вторгнення, в Тернопільському обласному перинатальному центрі «Мати і дитина» відбулася дуже особлива подія. Жорстока війна забрала у Світлани старшого сина та чоловіка… Щодня гине цвіт української нації, тому кожна вагітність на вагу золота!

Світлана носила під серцем двійню і цього понеділка на світ зʼявились хлопчик і дівчинка, які стали для їхньої мами великою розрадою і символом надії. Ці дітки – наша незламна віра в Перемогу України над безжальним ворогом, в наше світле майбутнє і щасливе сьогодення, яке ми виборюємо десятиліттями», зазначається у повідомленні.

Як повідомляло «Суспільне», дружина військового з Тернопільщини Світлана Тленюк після похорону чоловіка дізналася про вагітність. Від першого шлюбу у жінки було двоє синів, старший Назар загинув на війні.

Звістку про те, що скоро стане батьком, її чоловік так і не почув. Світлана каже, про те, що вагітна дізналася на третій день після його похорону.

Пара прожила разом два з половиною роки. Увесь цей час мріяли про спільну дитину. Для них обох це був другий шлюб. Від першого у Світлани двоє синів. У липні минулого року старший син Назар загинув на війні.

Богдан Тленюк у мирному житті працював водієм. Брав участь в Антитерористичній операції. Коли почалася повномасштабна війна з Росією — добровольцем пішов на фронт. Служив на Донеччині.

В пам’ять про коханого, Світлана вишила бісером картини. На одній з них — вони обоє після одруження.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини