Ізраїль передасть Україні системи раннього оповіщення про ракетні атаки, – постпред в ООН

309

Ізраїль планує передати Збройним Силам України системи раннього попередження про ракетні удари. Країна заявила. що вже працює над відповідним рішенням.

Відповідну інформацію повідомив постійний представник Ізраїлю в ООН Гілад Ердан під час засідання Генеральної Асамблеї ООН 26 лютого. Він наголосив, що Ізраїль допомагає Україні з перших днів широкомасштабної війни, – пише 24 канал.

Підтримка Ізраїлю

Гілад Ердан повідомив, що Ізраїль працює над тим, щоб передати Україні системи раннього попередження. За його словами, це потрібно для того, щоб врятувати мирних жителів від ударів з боку Росії.

Ми змушені стати експертами в цій сфері, і ми готові поділитися нашою експертизою з нашими українськими друзями, які потребують допомоги, – зазначив дипломат.

Окрім цього Гілад наголосив, що в перший тиждень після початку повномасштабного вторгнення Ізраїль надіслав Україні понад 100 тонн обладнання для гуманітарних потреб. Він додав, що сотні українців отримали медичну допомогу у клініках та центрах реабілітації Ізраїлю.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини